۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۰ خرداد
تشکیل ستاد التور و کمیته شهرستانی آئدس های مهاجم
تشکیل ستاد التور و کمیته شهرستانی آئدس های مهاجم
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت خوی؛ روز شنبه مورخه 1402/02/30 ستاد التور شهرستان و کمیته شهرستانی آئدس های مهاجم با حضور روسای کلیه ادارات و ارگان های ذیربط شهرستان خوی در محل سالن جلسات معاونت بهداشت برگزار گردید.
در ابتدای جلسه دکتر هاشم زاده معاون بهداشت ضمن اشاره به اهمیت بیماریهای منتقله از آب و غذا و نیز احتمال ورود پشه های آئدس مهاجم از مبادی ورودی مرزی شهرستان که در انتقال سه بیماری خطرناک زیکا، چیکونگونیا و تب دنگ نقش دارد، جدیت تمام ادارات و ارگان های ذیربط در این مسئله را خواستار شد.
در ادامه دکتر حاجی حسینلو رئیس گروه بیماریهای معاونت بهداشت در خصوص آخرین دستورالعمل التور و آئدس های مهاجم مطالبی را ارائه نمود. سپس حسن پور کارشناس برنامه التور و آئدس معاونت بهداشت در خصوص وضعیت بیماری التور در شهرستان و شاخص های مهم بهداشتی، ناهماهنگی های بین بخشی مطالبی را بیان کرد. همچنین مهندس دولتی کارشناس بهداشت محیط معاونت گزارشی را در خصوص اقدمات انجام یافته گروه سلامت محیط و کار در جهت پیشگیری از این بیماریها ارائه نمود.
در انتهای این جلسه با بحث و تبادل نظر بین حاضرین، تصمیمات لازم در خصوص پیشگیری و کنترل بیماری التور و بیماریهای منتقله از آئدس های مهاجم گرفته شد.

تاریخ:
1402/03/01
تعداد بازدید:
14
منبع:
روابط عمومی معاونت بهداشت خوی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal