۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۰ خرداد
پیام معاون بهداشت به مناسبت فرارسیدن هفته ملی جمعیت سال 1402
پیام معاون بهداشت به مناسبت فرارسیدن هفته ملی جمعیت سال 1402
دکتر هاشم زاده معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان خوی در پیامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته ملی جمعیت سال 1402 ، جدیت تمامی دستکاه های اجرایی شهرستان در حوزه جوانی جمعیت را خواستار شد.
متن پیام بدین شرح است:
جمعیت جوان و سرمایه انسانی به عنوان یکی از مهمترین ارکان موثر بر توسعه هر کشور از اهمیت خاصی برخوردار بوده و بستر خلاقیت و پویایی را در ابعاد مختلف توسعه اقتصادی - اجتماعی  برای آن کشور فراهم می نماید.
امسال با توجه به تغییر سیاست های جمعیتی و با توجه به تاکید و تذکر مکرر مقام معظم رهبری نسبت به خطرات و آسیب های جبران ناپذیر سالمندی کشور ، هفته ملی جمعیت 1402 با شعار #سهم_من_از_جوانی_ایران، با رویکردی متفاوت از سالهای گذشته در جهت ترغیب افکار عمومی در خصوص افزایش نرخ باروری از طریق اعمال مشوق ها و قوانین تسهیل گر در زمینه حمایت از خانواده هاشروع می شود که تمامی تلاش‌ها بایستی در راستای ترویج ازدواج ،فرزند آوری ، تسهیل و رفع موانع تشکیل خانواده، فرهنگ سازی ، اشتغال زایی ، پیشگیری از سقط جنین، ارائه تسهیلات درمان ناباروری و ... باشد.
امید است  با اجرای سیاست‌های کلی جوانی جمعیت ،آموزش و فرهنگ سازی، موفق به ارتقای‌ پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در کشور باشیم.
تاریخ:
1402/02/25
تعداد بازدید:
12
منبع:
روابط عمومی معاونت بهداشت خوی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal